Як правильно носити фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 5

Xiaomi Mi Watch Lite вже в продажі.
01.11.2020

При покупці фітнес-браслета Mi Band 5 виникає логічне запитання: чи є правила носіння гаджета? Так, такі правила існують. Проходженням їм дозволить забезпечити комфорт в носінні девайса і високу точність підрахунку пульсу.

Важлива умова – щільність прилягання капсули до зап’ястя. Чим щільніше вона прилягає, тим вищою буде точність здійснення замірів. Надмірно віджимати руку теж не рекомендується, адже це буде перешкоджати нормальному кровотоку.

Якщо під час тренування під капсулою зібралася волога, то її слід зняти і насухо протерти. Інакше датчик серцевих скорочень починає некоректно знімати показання.

У процесі підключення фітнес-трекера Mi Band 5 до телефону потрібно обов’язково зайти в налаштування. Одним з пунктів буде вибір руки для носіння апарата. Лівші зазвичай носять годинник на правій руці, а правші – на лівій.

Капсула повинна розташовуватися так, щоб кнопка управління знаходилася внизу. При бажанні можна активувати функцію автоматичного включення екрану при піднятті руки, що дозволить бути завжди в курсі поточного часу, не натискаючи на кнопку.

Завдяки захищеному від вологи корпусу надається можливість плавати в басейні або відкритій воді, не знімаючи фітнес-браслет Мі Бенд 5. Припустимо занурення на глибину до 50 метрів з повним збереженням водонепроникності пристрою.

Дотримання таких простих правил забезпечить комфорт в носінні девайса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *