Гарантія

Політика повернення

Загальні положення повернення

Справжні правила повернення  поширюються лише на вироби, придбані на сайті XIAOMI.IN.UA Якщо ви купуєте продукти через офлайн-канали, зверніться до постачальника, який продає ці продукти. Усі повернення повинні відповідати загальним правилам для застосування індивідуальної політики повернення.

Для повернення товару необхідне оформлення RMA (заявку на возврат), для цього вам слід звернутися :

Контактний центр Xiaomi.in.ua за телефоном :

+38-068-362-22-72

+38-093-362-22-72

з    09: 00-20: 00      Понеділок – п’ятниця  або по електронній пошті xiaomiukrainestore@gmail.com

Якщо ви повернете товар, під час якого зберігаються ваші особисті дані, будь ласка, перед відправкою пристрою, видаліть усі дані, що містяться на його даних. Якщо ви повернете телефон Xiaomi, необхідно вийти з аккаунта Xiaomi.
У залежності від причин причини повернення, вартість доставки може бути вичтеною з сумми повернення.
При придбанні товару компанії Xiaomi, відповідно до умов повернення, пожежі, зберігайте оригінальну упаковку протягом 14 днів, у разі необхідності повернення або заміни товару.

При наявності наступних умов, товар повертається або такий що не підлягає поверненню:
Товар придбано не на сайті xiaomi.in.ua
Етикетка з IMEI, серійним номером, номером моделей або деталей відсутні, пошкоджена, змінена або не читається.
Товар повертається без оригінальної упаковки та аксесуарів, включаючи коробку, інструкції, кабелі та інші предмети, що знаходяться в комплекті поставки продуктів.
Товар має фізичне пошкодження.
Товар підмінений, індивідуально налаштований або змінений іншим способом.
Товари власного використання, які були відкритими (наприклад, полотенце, зубна щітка та т. д.).

Стандартна політика возврата

Придбаний товар робочий, але не підійшов вам за будь якої причини. Відповідно до закону України «Про захист прав користувачів» протягом 14 днів з моменту отримання товару, Ви можете здійснити повернення товару в разі, якщо:

повністю збережені товарний вид і комплектація товару;
товар має повну оригінальну упаковку (за умови, що товар продається в оригінальній упаковці);
відсутні наступні запуски та експлуатація товарів;
одноразова індивідуальна упаковка товару не пошкоджена;
має підтвердження факту покупки в нашому магазині (товарний / касовий чек або номер заказа).

Увага! Данні правила повернення товару застосовуються лише до товару, придбаним фізичною особою.
Продукти з виробничими дефектами:

Умови обміну, возврата та ремонта товару сумнівної якості.
Під товаром сумнівної якості, розуміється товар, який не виправлений і не може забезпечити виконання свого функціонального якості. Продавець відповідає за відсутність вантажу, який не встановлений гарантійний термін, якщо покупець докаже, що вони повертаються до передачі товару йому або з причини, поверненого до цього моменту. У зв’язку з товаром, на який встановлений гарантійний термін, Продавець відповідає за відсутність товару, якщо він не докаже, що він повертається після передачі товару покупцю внаслідок порушення правил використання, зберігання або транспортування вантажу, фактично третіх осіб або непередбачених обставинах. Звертаємо Ваше увагу, що після 14 календарних днів з дня передачі Вам технічно складеного вантажу, вимагаючи його заміни або розірвання договору куплі-продажу підлягає задоволенню у справах, передбачених Законом України «Про захист прав користувачів».
При виявленні технічних невідповідностей, покупець може відказатися від товару протягом 14 календарних днів з моменту отримання товару.

Для заміни товарів невизначеної якості, на товар вищого рівня якості необхідно звернутися в контактний центр Xiaomi.in.ua для оформлення заявок на замінe, а також необхідно доповнити заявку, роздрукувати та надіслати скан на електронну адресу: xiaomiukrainestore@gmail.com

Для повернення товару, необхідно звернутися до контактного центру Xiaomi.in.ua для оформлення заявок на повернення. Після оформлення заявок номер накладної відправлення присилається до короткого повідомлення СМС.
Розходи на доставку при поверненні або заміну вантажу, незалежно від якості, під час дії політики повернення, не встановлюючи за собою виробника.

Повернення товару

Оплата

Xiaomi.in.ua повертає оплату товару лише при виявленні виробничого браку (немає вини покупця). Номер накладної на виправленні присилюється в короткому повідомленні СМС після створення запрошення RMA через контактний центр XIAOMI.IN.UA