Доставка

1. Коли я зможу отримати посилку?

Ми доставляємо замовлення службою доставки “Нова Пошта” до Вашого найближчого відділення або адресною доставкою з 9 до 18 годин, кур’єр зателефонує вам за 30 хвилин до прибуття. У багатьох містах ми пропонуємо доставку в тимчасові інтервали з 9 до 14 або з 13 до 18, а також з 9 до 22 годин. Відстеження замовлень Нова Пошта (https://novaposhta.ua/tracking)

2. Як я зможу оплатити замовлення в разі оформлення оплати при доставці?

Ви можете оплатити замовлення на відділенні готівкою або банківськими картами наступних типів: VISA або MasterCard

3. Які документи необхідно надати при отриманні замовлення?

Кур’єру або співробітнику пункту видачі необхідно представити документ, що засвідчує особу. Якщо ви є представником одержувача, то необхідно пред’явити нотаріально завірену довіреність.

При врученні замовлення водій-експедитор або співробітник пункту видачі і прийому посилок повинен переконатися, що одержувач є тією людиною, на чиє ім’я оформлено замовлення.

При доставці кур’єром документ, що засвідчує особу, не є обов’язковим, якщо сума до оплати становить менше 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо вартість замовлення перевищує 15 тисяч гривень, то, згідно з чинним законодавством, кур’єр може видати посилку тільки самому одержувачу або його представнику за пред’явленням відповідних документів. Список документів, що засвідчують особу:

Паспорт громадянина України
Військовий квиток (для військовослужбовців)
Водійське посвідчення
Вид на проживання, що видається органами внутрішніх справ іноземним громадянам Національний паспорт або посвідчення особи з вкладишем «Віза», виданий відповідними органами, або свідоцтво про реєстрацію за місцем проживання або перебування (для іноземних громадян і осіб без громадянства)

4. В які регіони здійснюється доставка?

Вся Україна 1-3 дня

5. Чи надаєте Ви безкоштовну доставку?

Так. Для замовлень на загальну суму понад 10000 грн. надається безкоштовна доставка. (Крім Mi TV і Mi Electric Scooter Pro.)

6. Чи можу я змінити адресу доставки?
Як тільки замовлення буде розміщений, ви не зможете змінити адресу доставки. Ви повинні скасувати замовлення і оформити новий, вказавши потрібну адресу доставки. Якщо замовлення було оплачено, ваш платіж буде повернений вам відповідно до умов та положень про повернення.

7. Хто є партнером, що здійснює доставку?

Нова Пошта
https://novaposhta.ua/+38-068-362-22-72
+30-093-362-22-72 (viber)
Години роботи з 9:00 до 20:00 , Пт. – Пт. та Сб. – Нд. з 10:00 до 18:00
Онлайн-підтримка
© 2018 – 2020 Xiaomi.in.ua  Всі права захищені